MAILING POMOCNY DLA FOTOGRAFA

Jak prowadzić biznes foto i zarabiać więcej?


Cześć! Nazywamy się Margo i Andrzej Słowikowie :) Od 10 lat pracujemy z fotografami i coraz częściej zauważamy, jak brak odpowiedniej wiedzy na temat sprzedaży i promowania swoich usług niepostrzeżenie zabierają im satysfakcję z pracy i szansę na lepsze wynagrodzenia. A tymczasem mocno wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na docenienie jego pracy i poczucie, że to co robi jest wartościowe.

Nie nabierzemy się na hasła typu „dobre zdjęcia sprzedadzą się same”. Nie dziś, gdy dostęp do dobrego sprzętu i komputera ma każdy.

Stagnacja zabija biznesy powoli. Kiedy działasz tak, jak czujesz i jest Ci z tym dobrze – to fajnie! Ale jednocześnie sporo przez to ryzykujesz w tematach biznesowych i marketingowych. Tak, te 2 słowa, które być może kojarzą Ci się z typowym „korpo” dotyczą także Ciebie, fotografa. Nie uciekniesz od nich – no chyba, że zamkniesz działalność. Naszym zdaniem musisz je na bieżąco szlifować. 

Tak powstał ten mailing.

Piszemy o tym jak możesz ulepszać swoją ofertę, tak żeby zachwycać nią klientów. Zwracamy uwagę na to w jaki sposób promować swoje usługi. Jak prowadzić komunikację z Twoimi odbiorcami. Do tego dostarczamy przydatne materiały takie jak np. checklisty, czy szablony, które pozwalają Ci wdrażać kolejne pomysły – zaczynając już nie od „zera”, a od sensownego przykładu.

Marzysz, żeby przejść do segmentu premium i zapomnieć o zleceniach, które wysysają Twoją energię i nie przynoszą oczekiwanych zysków? Zapraszamy. Zapisz się i pogadajmy o tym. Kliknij przycisk „Zapisuję się!”.